44 635-03-40
poczta@bsm.pl

Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie informuje, iż w związku z organizacją III Biegu Ulicznego „Piątka szyta na miarę”, w dniu 22.10.2023 r. (niedziela) w godzinach 11:00 – 12:00 na terenie miasta wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Z uwagi na czasowy i krótkotrwały charakter biegu nie jest planowane wyznaczanie objazdów.

Bieg będzie przeprowadzony na dystansie 2,5 i 5 km. Start i meta będzie znajdować się na Placu Narutowicza, a biegacze poruszać się będą ulicami Lecha i Marii Kaczyńskich, ulicą Plac Wolności, ulicą Czyżewskiego do skrzyżowania z ulicą Północną, ulicą Północną do skrzyżowania z ulicą Grota Roweckiego i ulicą Targową, ulicą Grota Roweckiego do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego, a także ulicą Bawełnianą. Wyżej wymienione ulice zostaną całkowicie wyłączone dla ruchu drogowego. Częściowo wyłączona z ruchu będzie ulica Pabianicka, gdzie od skrzyżowania z ulicą Bawełnianą do Placu Narutowicza ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie jest Pan Adam Kieruzel (nr tel.: 603-756-145, e-mail: a.kieruzel@mcs.belchatow.pl).